Saman Kağıdından Hasır Vazo Yapmak

 

 

0

 

Evde hasır ipten vazo yapmak isteyenlere daha önce çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda ise hasır ip yapmak için saman kağıdı kullanılması ve yine saman kağıdından hasır vazo yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Hasır ip yapmak için normal kağıt kullanabiliyorsunuz.

Yapmanız gereken kağıdı buruşturmak ve rengini saman kağıdına boyamak. Bunun için kahverengi sprey boya kullanabilirsiniz. Yada saman kağıdı kullanabilirsiniz. Evde saman kağıdından hasır çanak yapmak için malzemeleri şöyle sıralayabiliriz.

  • saman kağıdı.
  • yapıştırıcı.
  • küçük boş cam şişe veya kavanoz.
  • makas.

Malzemeleri bir araya getirdikten sonra yapmanız gereken saman kağıdını kıvrıştırıp büzüştürmek. Daha sonra yapıştırıcıya bulayarak cam şişenin etrafını dolamak yeterli olacaktır. Sonuç olarak ortaya hasır ipten vazo yapmak isteyenler için güzel bir çalışma belirecek. Bu güzel çalışmayı yapıp satabilirsiniz.

 

 

Evinizde küçük çiçekler için kullanabilirsiniz. Sitemizde kendin yap bölümünde hasır ipten vazo yapmak için çeşitli resimli anlatımlara ulaşabiliyorsunuz. Bu yazımda da yine benzer çalışmaya ulaştınız. Diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında benzer yazılar şeklinde karşınıza çıkacak. Saman kağıdından hasır vazo yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

saman-kagidindan-hasir-vazo-yapmak

Hasır ipten vazo yaparak bu güzel ürünü satışa da sunabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Turistik yerlerde bu tür çalışmaları kolaylıkla satabileceğinizi unutmayın. Hasır ip görünümü elde edeceğiniz saman kağıdı yerine beyaz veya gri renkte de vazolar yapabilirsiniz. Beyaz kağıdı aynı taktikle kıvrıştırıp büzebilir ve vazo için kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40650307

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Köpeğe Gömlek Yakasından Tasma Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir