Şampuan Şişesinden Gemi Yapımı

 

 

0

 

Şampuan Şişesinden Gemi Yapımı

Evde çocuklarınızı banyo yaptırırken, eğlenecekleri harika bir oyuncak çalışması… Bu çalışmayı sizlerde evinizde boş şampuan kutularından kolaylıkla yapabilirsiniz. Boş şampuan şişesinden oyuncak gemi yaparak çocukları mutlu edebilirsiniz.

Bu tür maket oyuncak çalışmaları yapmayı seviyorsanız, şampuan şişesi değerlendirme fikrini de icra etmelisiniz. Çocuklarınıza bu tür oyuncak maket çalışmaları yaparak mutlu etmenin yanı sıra evde süs amaçlı da bu güzel çalışmayı yapıp kullanabilirsiniz.

Şampuan şişesi değerlendirme çalışması olarak kolayca yapacağınız maket gemi oyuncağı ile evinizde maket minyatür süs olarak da kullanabilirsiniz. Çocukları duş aldırırken oynayacakları güzel bir oyuncak da yapmış olursunuz. Bu tür güzel oyuncak maket çalışmalarını sitemizde fazlaca görebilirsiniz. Kolay gelsin.

sampuan-sisesinden-gemi-yapimi

sampuan-sisesinden-gemi-yapimi2

sampuan-sisesinden-gemi-yapimi3

 

 

sampuan-sisesinden-gemi-yapimi4

sampuan-sisesinden-gemi-yapimi5

sampuan-sisesinden-gemi-yapimi6

sampuan-sisesinden-gemi-yapimi7

 

Daha önce paylaştığımız Süs Kabağından Mum Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir