Şampuan Şişesinden Gemi Yapımı

sampuan-sisesinden-gemi-yapimi6-507x415

Şampuan Şişesinden Gemi Yapımı

Evde çocuklarınızı banyo yaptırırken, eğlenecekleri harika bir oyuncak çalışması… Bu çalışmayı sizlerde evinizde boş şampuan kutularından kolaylıkla yapabilirsiniz. Boş şampuan şişesinden oyuncak gemi yaparak çocukları mutlu edebilirsiniz.

Bu tür maket oyuncak çalışmaları yapmayı seviyorsanız, şampuan şişesi değerlendirme fikrini de icra etmelisiniz. Çocuklarınıza bu tür oyuncak maket çalışmaları yaparak mutlu etmenin yanı sıra evde süs amaçlı da bu güzel çalışmayı yapıp kullanabilirsiniz.

Şampuan şişesi değerlendirme çalışması olarak kolayca yapacağınız maket gemi oyuncağı ile evinizde maket minyatür süs olarak da kullanabilirsiniz. Çocukları duş aldırırken oynayacakları güzel bir oyuncak da yapmış olursunuz. Bu tür güzel oyuncak maket çalışmalarını sitemizde fazlaca görebilirsiniz. Kolay gelsin.

sampuan-sisesinden-gemi-yapimi

sampuan-sisesinden-gemi-yapimi2

sampuan-sisesinden-gemi-yapimi3

sampuan-sisesinden-gemi-yapimi4

sampuan-sisesinden-gemi-yapimi5

sampuan-sisesinden-gemi-yapimi6

sampuan-sisesinden-gemi-yapimi7

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*