Şapkalı Toka Yapımı Resimli Anlatım


Minyatür Şapka Toka Yapmak

Takı toka işleri yapmayı sevenlere gelsin bu yazımız, bu yazımızda sizlere şapkalı toka yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Altta yer alan çalışmayı plastik kapak kullanarak yapıyorsunuz. Plastik kapaktan toka yapmak veya şişe kapağından şapka toka yapımı olarak da adlandıracağımız çalışmanın detaylı anlatımı altta yer alıyor.

Kısa sürede mantığını çözerek sizde yapabilir ve keyifle yararlanıp, kendinize şık şapka toka çalışmaları yapabilirsiniz. Hatta fazlaca yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Bu tür toka ve takı çalışmalarını her zaman sevmişimdir. Öğrenip sizde minyatür şapka yapabilir ve süs olarak kullanabilirsiniz. Yada takı olarak yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.

sapkali-toka-yapimi

sapkali-toka-yapimi2

sapkali-toka-yapimi3

Hut Schnalle – hat buckle – chapeau boucle – hat spænde – chapéu fivela – cappello fibbia

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*