ŞARAP MANTARINDAN MİNYATÜR SÜS YAPMAK

 

 

0

 

Şarap mantarından neler yapılır? diyorsanız doğru adrese geldiniz diyebilirim. Sitemizde daha önce de mantardan anahtarlık yapmak, mantar tıpasından süs oyuncak yapmak gibi çeşitli çalışmaların resimli anlatımlarını paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine minyatür süs çalışması paylaştım. Mantar tıpasından geyik süs yapmak için resimli anlatımda ki fikirden yararlanabilirsiniz. Şarap mantarından minyatür süs yapmak için adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Mantar tıpasından oyuncak yapmak veya süs yaparak evinizin belirli köşelerinde bu süs minyatür çalışmaları kullanabilirsiniz. Minyatür işler her zaman emek isteyen işlerden oluşmaktadır.

Bu yüzden yaparken sabırlı olmanız gerekiyor. Yanlış bir hamlede küçük olan çalışmayı batırabilirsiniz. Şimdi sizleri şarap mantarından minyatür geyik yapmak için örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

sarap-mantarindan-neler-yapilir

source

 

Daha önce paylaştığımız PLASTİK KUTUDAN KİTAPLIK RAFI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir