ŞARAP MANTARINDAN TAKI ASKILIĞI YAPMAK

 

 

0

 

Evinizde şarap şişeleri varsa ve mantarları çoğaldıysa, onları değerlendirmek için bu çalışmayı uygulayabilirsiniz. Bu yazımda sizlere şarap mantarından takı askılığı yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları uygulayarak sizde mantar tıpasından askılık yapabilirsiniz. Şarap mantarından askılık yapmak için önce onu boyayıp, bir ahşap tahtaya çakmanız yeterli olacaktır.

Bu sayede takı askılığı yapabilir ve onu keyifle kullanabilirsiniz. Şarap mantarından takı askısı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde evinize yeni bir tasarım harikası eşya yapmış olacaksınız.

Bu tür değerlendirme fikirleri sayesinde evinizi güzelleştirebilir ve evinize gelen insanları şaşırtabilirsiniz. Mantar tıpasından takı askılığı veya benzer askı eşyalar da yapabilirsiniz.

 

 

Şimdi sizleri resimli anlatımı olan askılık çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

sarap-mantarindan-taki-askiligi-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ TİŞÖRTTEN TIĞ İŞİ KİLİM YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir