Saten Kumaştan Süper Mini Etek Yap

 

 

0

 

Daha önce evde saten kumaştan yapılan çalışmaları paylaşmamıştım. Bu yazımda sizlere saten kumaştan mini etek yapmak için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Aşamaları takip ederek sizde saten kumaştan süper mini etek yapabilirsiniz. Resimli anlatımda yapılmış hali de gözüküyor. Kısa sürede sizde aynı etekten yapabilir ve erkek arkadaşınızı veya sevgilinizi kışkırtabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yaparak satışa sunabilir ve para da kazanabilirsiniz. Özellikle son dönemlerde genç kızlar mini etek giyme konusunda birbirleri ile yarışıyorlar. Saten kumaştan etek yapmak olarak adlandırdım.

 

 

Ancak farklı kumaştan da bu güzel çalışma yapılabilir. Evde mini etek yapmak için sanırım daha önce bu tür bir paylaşımım olmamıştı. Şimdi sizleri saten kumaştan süper mini etek yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

saten-kumastan-super-mini-etek-yap

source : http://stylowi.pl/29287693

 

Daha önce paylaştığımız Polar Kumaşından Yılbaşı Ayakkabısı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir