Satenden Gül Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Satenden Gül Yap

Satenden gül nasıl yapılır? sorusuna kolaylıkla cevap alabileceğiniz bu başlığımızda sizlere resimli anlatım olarak satenden gül yapılışı ile ilgili bilgi paylaşacağız. Satenden nasıl gül yapılır? derseniz resimli anlatımı inceleyebilirsiniz.

Evde satenden gül nasıl yapılır diyorsanız altta yer alan çalışmadan yararlanabilirsiniz. Adım adım sizde saten gül çalışması yapabilirsiniz. Kolay yapılan saten gül çiçek çalışması sayesinde evde süs yapabilirsiniz. Evde süs yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayı sizde öğrenerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

satenden-gul-yapilisi

satenden-gul-yapilisi2

satenden-gul-yapilisi3

satenden-gul-yapilisi4

 

 

satenden-gul-yapilisi5

satenden-gul-yapilisi6

satenden-gul-yapilisi7

satenden-gul-yapilisi8

Bau stieg satin – construction rose satin – la construction a augmenté de satin – konstruktion rose satin – construção subiu cetim – costruzione di raso rosa

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Terlik Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir