Satenden Gül Yapımı Resimli Anlatım


satenden-gul-yapilisi

Satenden Gül Yap

Satenden gül nasıl yapılır? sorusuna kolaylıkla cevap alabileceğiniz bu başlığımızda sizlere resimli anlatım olarak satenden gül yapılışı ile ilgili bilgi paylaşacağız. Satenden nasıl gül yapılır? derseniz resimli anlatımı inceleyebilirsiniz.

Evde satenden gül nasıl yapılır diyorsanız altta yer alan çalışmadan yararlanabilirsiniz. Adım adım sizde saten gül çalışması yapabilirsiniz. Kolay yapılan saten gül çiçek çalışması sayesinde evde süs yapabilirsiniz. Evde süs yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayı sizde öğrenerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

satenden-gul-yapilisi

satenden-gul-yapilisi2

satenden-gul-yapilisi3

satenden-gul-yapilisi4


satenden-gul-yapilisi5

satenden-gul-yapilisi6

satenden-gul-yapilisi7

satenden-gul-yapilisi8

Bau stieg satin – construction rose satin – la construction a augmenté de satin – konstruktion rose satin – construção subiu cetim – costruzione di raso rosa

Keçeden Terlik Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*