Şeker Şeklinde Yastık Modeli

 

 

1

 

Şeker Şeklinde Yastık Modeli

Nette dolaşırken rastladığım güzel bir çalışma… yapımcısı yapıp satıyor. Sizlerde buna benzer çalışmalar yapıyorsanız, bu çalışma size fikir olabilir. Bu amaçla sizlere paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer çalışmaları yine buldukça sizlere paylaşacağım. Şeker şeklinde yastık modeli nasıl olur? diyorsanız, bu yazımdaki örnek resimlere baktığınızda çok şaşıracaksınız.

Öncelikle yapımı oldukça kolay olan bu çalışmaları gördüğünüzde çok beğeneceksiniz. Resimli anlatımlar bir yabancı siteden alıntı olup, yapımını detaylı olarak göstermektedir. Sizde evinize bayram şekeri yastık modelinden yapmak istiyorsanız kolaylıkla yapılışını öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Bu tür yastıklar evinize gelen misafirlerin de dikkatini çekecektir. Bayram şekeri yastık modeli de diyebileceğimiz bu çalışmanın resimli anlatımları ise şöyle ;

 

 

Gördüğünüz gibi yapılışı kolay olan bu şeker şeklinde yastık modelleri oldukça güzel görünüyorlar. Bu tür çalışmalar yaparak evinizi güzelleştirebilir ve evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Şeker şeklinde yastıklar yaparak satışa da sunabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yaparak evden para kazanma imkanına da sahip olmuş olursunuz. Minyatür bayram şekeri yastık modeli de yapabilirsiniz. Çocukların odasına veya süs olarak bu güzel çalışmayı mutlaka yapmayı denemelisiniz. Kolay gelsin.

source : http://handmadeandcraft.com/no-sew-pillow-tutorial-diy-home-decor/

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kartondan Kolay Nevale Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir