Şeker Şeklinde Yastık Modeli

bayram-seker-yastik-modeli

Şeker Şeklinde Yastık Modeli

Nette dolaşırken rastladığım güzel bir çalışma… yapımcısı yapıp satıyor. Sizlerde buna benzer çalışmalar yapıyorsanız, bu çalışma size fikir olabilir. Bu amaçla sizlere paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer çalışmaları yine buldukça sizlere paylaşacağım. Şeker şeklinde yastık modeli nasıl olur? diyorsanız, bu yazımdaki örnek resimlere baktığınızda çok şaşıracaksınız.

Öncelikle yapımı oldukça kolay olan bu çalışmaları gördüğünüzde çok beğeneceksiniz. Resimli anlatımlar bir yabancı siteden alıntı olup, yapımını detaylı olarak göstermektedir. Sizde evinize bayram şekeri yastık modelinden yapmak istiyorsanız kolaylıkla yapılışını öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Bu tür yastıklar evinize gelen misafirlerin de dikkatini çekecektir. Bayram şekeri yastık modeli de diyebileceğimiz bu çalışmanın resimli anlatımları ise şöyle ;

Gördüğünüz gibi yapılışı kolay olan bu şeker şeklinde yastık modelleri oldukça güzel görünüyorlar. Bu tür çalışmalar yaparak evinizi güzelleştirebilir ve evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Şeker şeklinde yastıklar yaparak satışa da sunabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yaparak evden para kazanma imkanına da sahip olmuş olursunuz. Minyatür bayram şekeri yastık modeli de yapabilirsiniz. Çocukların odasına veya süs olarak bu güzel çalışmayı mutlaka yapmayı denemelisiniz. Kolay gelsin.

source : http://handmadeandcraft.com/no-sew-pillow-tutorial-diy-home-decor/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*