SELANİK ÖRGÜSÜ BEBEK PATİK YAPILIŞI

1x1.trans

Selanik işi patik örme

Görünüşü sizi sizden alacak olan güzel bir bebek patik modelinin yapımıyla birlikteyiz hanımlar. Yapılışı kolay ve aşamaları zor olmayan harika bir patik diyebilirim. Selanik işi şiş ile yapılan bu patiği seveceksiniz.

Selanik örnekli bebek patiğinde dilediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Güzel örgü bebek patikleri ortaya çıkarabilirsiniz. Yapılışını izleyeceğiniz anlatımı video sonrası kavrayacağınız çalışmayı kız bebek patiği veya erkek bebek patiği olarak yapabilirsiniz.


Işıl hanımın hazırladığı bu güzel çalışmayı beğendiyseniz? kendisinin kanalına abone olabilir ve diğer anlatımlarını takip edebilirsiniz. Çok güzel örgü hırka modelleri de paylaşmış. Beğenecek ve hayran kalacaksınız.

Selanik şiş örneğiyle yapılmış olan bu güzel çocuk patik modelini kendinizce geliştirebilir veya ponpon da ilave ederek patiği daha güzel bir hale getirebilirsiniz. İp kullanırken ben bazen simli ip kullanırım yada yaparken sim katarım.

Sizde deneyin hanımlar ışıl ışıl parlayan patiklerin sahibi olacaksınız. Erkek bebek patiği için mavi veya gri renk kullanan arkadaşlar yine kız bebekler içinde kırmızı, sarı veya pembe renklerinin hoş duracağını söyleyebilirim.

DANTEL İŞİ KOMİDİN ÖRTÜ ÖRNEKLERİ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*