Şemsiyeden Abajur Nasıl Yapılıyor

 

 

1

 

Şemsiyeden abajur nasıl yapılıyor diyenler olduğunu gördüm. Eski şemsiyeleri kırıp atıyorsanız veya ihtiyacı olan birilerine veriyorsanız fazla olan eski şemsiyelerinizden ayırın. Bu güzel çalışmayı yapacağız. Altta örnek ve yapılışı gösterilen çalışmayı zorlanmadan sizde yapabilirsiniz.

Çoğu zaman evimizde eskiyen eşyalarımızı veya bir şemsiyemizi işinin bittiğini düşünerek, atarız. Yada kullanmaz bir yerlere kaldırırız. Ancak geri dönüşüm mantığı ile hareket edecek olursanız, bu eşyaları değerlendirebilir ve evinizde güzel süs eşyalarına dönüştürebilirsiniz.

 

 

Bu yazımda paylaşacağım şemsiyeden abajur nasıl yapılıyor? çalışması sayesinde sizde evinizdeki kullanmadığınız şemsiyeleri kolaylıkla abajura çevirebilmeyi öğreneceksiniz. Evinizde bu tür çalışmalar yapmayı seviyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışma çok hoşunuza gidecek. Evinizde kullanmadığınız eski şemsiyeniz varsa, resimli anlatımda gösterildiği gibi büyükse onunla harika abajurlar yapabilirsiniz.

Bu yazımızda olduğu gibi şemsiye kullanarak çok güzel bir şekilde abajür yapabilirsiniz. Şemsiye kullanarak çok farklı şeyler yapan insanoğlu, bu resimde de ayaklı abajur olarak şemsiyeyi kullanmayı tercih etmiş.

Sizde evinizdeki eski şemsiyeleriniz ile harikalar yaratabilirsiniz. Atmayın, kullanın eğlenceli süs eşyalarına dönüştürün.

Schirm Farben – umbrella shades – nuances parapluie

 

Daha önce paylaştığımız 3 Boyutlu Gözlük Nasıl Yapılır başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Nuray Gençtürk dedi ki:

    Buna benzer çalışmalarınız varsa bize gönderebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir