ŞERİT KOLYE NASIL YAPILIR

 

 

0

 

Evde şerit kolye yapmak isteyenler için bu yazımda güzel bir çalışma paylaştım. Evde kolay yapılan kolye çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşıyorum.

Bu makalemin altında da benzer kolye çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Nasıl yapılacağını kolay öğrenebilmeniz için kolye yapımı çalışmalarının anlatımlı video ve aşamalı resimli anlatımlarını paylaşıyorum.

Böylece yapımını daha kısa sürede öğrenip yapabiliyorsunuz. Şerit kolye yapmak için sanayi contası veya civata somun arasında kalan o parça kullanılmış. Kolaylıkla nalburlardan bu malzemeyi bulabilirsiniz.

Evde şeritten kolye yapmak için resimli anlatımdaki aşamaları tek tek gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Şerit kolye nasıl yapılır? diyorsanız paylaştığım resimli anlatımdaki adımları izleyerek sizde aynısını yapmayı öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

serit-kolye-nasil-yapilir

source : https://tr.pinterest.com/pin/556053885214248535/

 

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI LALE ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir