ŞERİT KOLYE NASIL YAPILIR


serit-kolye-nasil-yapilir-429x415

Evde şerit kolye yapmak isteyenler için bu yazımda güzel bir çalışma paylaştım. Evde kolay yapılan kolye çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşıyorum.

Bu makalemin altında da benzer kolye çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Nasıl yapılacağını kolay öğrenebilmeniz için kolye yapımı çalışmalarının anlatımlı video ve aşamalı resimli anlatımlarını paylaşıyorum.

Böylece yapımını daha kısa sürede öğrenip yapabiliyorsunuz. Şerit kolye yapmak için sanayi contası veya civata somun arasında kalan o parça kullanılmış. Kolaylıkla nalburlardan bu malzemeyi bulabilirsiniz.


Evde şeritten kolye yapmak için resimli anlatımdaki aşamaları tek tek gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Şerit kolye nasıl yapılır? diyorsanız paylaştığım resimli anlatımdaki adımları izleyerek sizde aynısını yapmayı öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

serit-kolye-nasil-yapilir

source : https://tr.pinterest.com/pin/556053885214248535/

VİDEO ANLATIMLI LALE ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*