Serum Lastiğinden Kitap Tutkacı Yapmak

 

 

0

 

Ben serum lastiğinden kitap tutacağı yapmak diye adlandırdım. Ancak farklı bir lastikten de bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Evde lastikten kitap tutacağı yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız aşamalı bir şekilde gösterilmiş.

Fazla işinize yarayacak bir bilgi olmasa da, aklınızın bir köşesinde kalması amacıyla paylaşmak istedim. Çünkü bu tür çalışmalar bazen önemli derecede işimize yarayabiliyor.

Daha çok kütüphanecilerin, kırtasiyelerin veya bu tür kitapları koli yapıp açılmamaları için jelatinleyenlerin işine yarayacak bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Evinizi taşırken de zarar görmesini istemediğiniz veya depoya kaldırdığınız kitaplarınıza da bu fikri uygulayabilirsiniz. Lastik olarak serum lastiği dedim.

 

 

Ancak farklı bir lastikte kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde lastikten kitap tutkacı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

serum-lastiginden-kitap-tutkaci-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7401.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Boncuklu Kurdele Bileklik Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir