Sevimli Ders Not Kağıtları 2016

 

 

0

 

Sevimli Ders Not Kağıtları 2016

Çok sevimli bir kaç dersleriniz için not tutabileceğiniz kağıt veya sticker örnekleri paylaşacağım. Bilgisayarınızın yazıcısından çıktısını alıp, not kağıdı olarak kullanabilirsiniz. Okul kapısına not kağıdı olarak kullanabilirsiniz. Ders notlarınızı, ödev notlarınızı alıp unutmamanızı sağlayacak yerlere asabilirsiniz. Keyifli bir şekilde ders çalışırken aldığınız notları bu sevimli çizelgelere kayıt edebilir ve mutlu olabilirsiniz. Sevimli not kağıtlarını çok beğeneceksiniz. En güzel ve yeni olan bu derslerinizde kullanacağınız not kağıt örnekleri ise aşağıdaki gibidir. İlerleyen zamanda daha değişiklerini veya farklılarını görürsem paylaşacağım.

 

 

Ders çalışırken düz kağıtlara not alacağınıza bu sevimli not kağıtlarına almalısınız. Hem unutmamanızı sağlarlar. Hem de kolay hatırlamanızı sağlayacaklardır. Derslerinizde önemli gördüğünüz yerleri bu sevimli kartlara işleyin. Kolay gelsin.

note paper – papier à lettres – Notizpapier

 

 

Daha önce paylaştığımız Kurdeleden Gül Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir