Şeytan Merdiveninden Kolye Yapımı Resimli Anlatım

seytan-merdiveninden-kolye-yapimi-737x415

Şeytan Merdiveninden Kolye Yap

Farklı bir çalışma ve birçok kişinin beğendiği bir modelde kolye yapmak ister misiniz? Evet kolyenin adı şeytan merdiveninden kolye… İsmine bakmayın, şekli çok güzel. Evde kurdele şeridinden kolye yapmak veya şeytan merdiveni kolye modeli yapmak için bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz.

Evde kolay kolye nasıl yapılır diyorsanız bu güzel modeli mutlaka öneriyorum. Hem değişik hem de hem kolye hem de bileklik olarak tasarlayabilirsiniz. Takı çalışmalarınızı genişletmek ve değişik şeylerden takı yapmayı düşünüyorsanız bu güzel örneği mutlaka değerlendirmelisiniz. Evde keyifle yapabileceğiniz bu güzel takı çalışmasını adım adım öğrenip kısa sürede yapabilirsiniz. Şeytan merdiveni kolye modeli nasıl yapılır diyorsanız buyurun ;

seytan-merdiveninden-kolye-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*