Sezonun Trend Uyumu Siyah-Beyaz

 

 

0

 

2015 moda sezonunun gözde renkleri her ne kadar canlı renkler olsa da siyah beyaz uyumu yine ön plana çıkmayı başarıyor. Asırlardır bilinen ve uygulanan siyah beyaz renk uyumu doğru kullanıldığı zaman çok şık bir görünüm ortaya çıkarabiliyor. Son zamanlarda çok fazla trend olan geniş paça dalgıç kumaş pantolonlarda bu sezon siyah beyaz etkisi görünecek. Genellikle mağazalarda satılan pantolonlarda son zamanlarda siya renk şeritli beyaz pantolonlar yada tam tersi renk kombinasyonu sıkça göze çarpıyor. Yine uzun uçuş uçuş eteklerde de bu yaz sıkça siyah beyaz çizgi uyumu popüler olmuştu. Sezonun trend kumaşı olan kaz ayağı deseni elbiselerde sıkça kullanılmaya başlandı. Bilindiği gibi kaz ayağı deseninde siyah beyaz uyumu çok şık bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Baştan aşağı kaz ayağı desenli siyah beyaz renk kumaş ile kıyafet tasarlatabilirsiniz.

 

 

Çünkü şuan bir dünya ikonu olan “Layd Gaga” gibi ünlüler bu modeli sıkça kullanmaya başladı. Gece kıyafetlerinde ise çok sert modeller göze çarpıyor. Siyah genellikle kötüyü beyaz ise saf ve temizliği temsil etmektedir. Bayanlar iki yanlarına da vurgu yapmak için en yeni gece kıyafetlerinde bir tarafı tamamen beyaz diğer tarafı tamamen siyah olan göğüs dekolteli elbise modellerini son sezonlarda sıkça seçmeye başladı. Son olarak siyah deri ve beyaz gömlek uyumu da bu sezon popüler olan parçalar arasında yer alıyor. Basit bir kıyafet kombin örneği verecek olursak beyaz gömlek elbiseniz üzerine deri siyah parçaları aksesuar olarak kullanıp maskulen tarz yaratabilirsiniz.

 

Daha önce paylaştığımız Yağ Aldırma Hakkında Bilinmesi Gerekenler başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir