SHERLOCK HOLMES STİLİ GİYİNMEK

 

 

0

 

Sherlock holmes stili giyinmek isteyenler için bulduğum bu güzel kombin fikrini beğeneceğinizi düşünüyorum. Benzer günlük rahat elbise kombin fikirlerini buldukça yine sizlere paylaşacağım.

Bu yazımda bulduğum çalışma da rahat giyim tarzını sevenler veya günlük dışarıya çıkarken dedektif sherlock holmes hayranı olanlar bu tür kombini kendileri için uygulayabilirler.

Hem ilginç tarafı var. Hem de çok değişik bir kıyafet kombin fikri olduğunu görebilirsiniz. Örnek olarak hazırlanmış kombini kendi kıyafetlerinize göre de düzenleyebilirsiniz.

Sherlock holmes stili giyinebilir ve her türlü etkinliğe giderken bu güzel kıyafet kombin fikrini değerlendirebilirsiniz. Şimdi sizleri örnek ile baş başa bırakıyorum. Benzerlerini hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

sherlock-holmes-stili-giyinmek

source

 

 

Daha önce paylaştığımız RENKLİ EL İŞİ KAĞIDINDAN 3 BOYUTLU KALP ZARF YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir