SHERLOCK HOLMES STİLİ GİYİNMEK


sherlock-holmes-stili-giyinmek-564x415

Sherlock holmes stili giyinmek isteyenler için bulduğum bu güzel kombin fikrini beğeneceğinizi düşünüyorum. Benzer günlük rahat elbise kombin fikirlerini buldukça yine sizlere paylaşacağım.

Bu yazımda bulduğum çalışma da rahat giyim tarzını sevenler veya günlük dışarıya çıkarken dedektif sherlock holmes hayranı olanlar bu tür kombini kendileri için uygulayabilirler.

Hem ilginç tarafı var. Hem de çok değişik bir kıyafet kombin fikri olduğunu görebilirsiniz. Örnek olarak hazırlanmış kombini kendi kıyafetlerinize göre de düzenleyebilirsiniz.

Sherlock holmes stili giyinebilir ve her türlü etkinliğe giderken bu güzel kıyafet kombin fikrini değerlendirebilirsiniz. Şimdi sizleri örnek ile baş başa bırakıyorum. Benzerlerini hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Kolay gelsin.


sherlock-holmes-stili-giyinmek

source

RENKLİ EL İŞİ KAĞIDINDAN 3 BOYUTLU KALP ZARF YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray

Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için
hakkımızda
sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*