Sıcak Su Torbalarına Keselerden Lif Örme Yapılışı Resimli

 

 

1

 

Sıcak Su Torbalarına Keselerden Lif Örme Yapılışı Resimli

Sıcak su torbalarını daha güzel şekillere sokabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere resimli örnekler göstereceğiz. Su torbalarının keselerine lif örme örnekleri ve yapılışları ile ilgili anlatımlar sunacağız. Evinizde bulunan sıcak su torbalarının dış görünümünden rahatsız iseniz bu çalışmalar size fikir verebilir. Örgü işleri ile uğraşıyorsanız, sıcak su torbaları için lif örebilir ve görünümlerini güzelleştirebilirsiniz.

Bu yazımda sizlere birbirinden farklı ve güzel sıcak su torbalarına keselerden lif örnekleri paylaştım. Evde lif örüyorsanız, sahip olduğunuz sıcak su torbalarına da lif örebilirsiniz. Hem güzel görünürler. Hem de o standart sıkıcı görüntülerinden kurtulmuş olursunuz.

 

 

Altta paylaştığım resimler arasında sıcak su torbasının üzerine lif örmeyi gösteren anlatımlı bir resim de yer alıyor. Bu sayede nasıl yapacağınızı kolaylıkla anlayabilir ve su torbasına lif örme işlemini öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

Bu yazımızda sıcak su torbalarına keselerden lif örme ile ilgili örnekler gördünüz. İlerleyen yazılarımızda sizlere bu örneklerin nasıl yapıldıklarını anlatan videolar paylaşacağız. Benzer çalışmaları bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak olan benzer yazılar bölümünde bulabilirsiniz. O çalışmaları da incelemenizi öneriyorum. Ayrıca lif yapımı ile ilgili çalışmalara sitemizde yer alan lif modelleri bölümünden ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin. Yorum yazmayı unutmayın.

fibres tricotés avec une bouteille d’eau – knitted fibers with water bottle – gestrickte Fasern mit Wasserflasche

 

 

Daha önce paylaştığımız Yeni Lif Örneği 2015 Resimli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir