ŞIK BEBEK ÖRGÜ TAKIMLARI

 

 

0

 

Çok şık ve birbirinden güzel bebek örgü takımlarını derlemek istedim. Yakınlarda bebek bekleyenlerin çok işine yarayacak modeller olup, örgüden yapılmaları da ayrı bir güzel tarafıdır. Bu sayede sizde benzerlerini yapmak için ilham alabilirsiniz.

Örgüden bebekler için patik, kazak, yelek ve hırka gibi birçok şeyin yapıldığını gördük. Altta yapılışı olan çalışmaları paylaşmadım. Ancak fikir edineceğiniz çok sayıda örnek yer alıyor.

Örgü bebek giysileri

Örgüden yapılmış harika bebek ürünlerini yapıp satanlar da vardır. Onlardansanız alta yorum bırakarak size ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. Örgü modelleri ve yapılışına ilişkin çalışmaları gün geçtikçe sitemizde sayılarını arttırmaya çalışıyoruz. Hem yeni başlayanlar için hem de bu tür örgüler yapmak isteyenler için düşündüğümüz modelleri sunuyoruz.

 

 

ŞIK BEBEK ÖRGÜ TAKIMLARI

kalpli yeni doğan bebek takımı

Erkek bebek örgüleri ve kız bebek örgülerini daha sıklıkta sitemizde bulabilirsiniz. Bebek kategorisine yönelecek olursanız harika örnekleri ve yapılışını gösteren anlatımlardan da yararlanabileceğinizi eklemek isterim.

Altta birbirinden güzel kız ve erkek bebekler için takımlar model halinde sunulmuş. Hepsi işinizi görecektir. Beğendiklerinizi yoruma yazın veya sosyal medya hesabınızda paylaşmayı unutmayın. Şimdi sizleri modellerle baş başa bırakıyorum.

Beyaz renk örgü modellerini oldum olası sevmişimdir. Üstte bebekler için yapılmış beyaz örgüler de favorilerimden olup, sizde beğendiklerinizi yoruma yazın. Örgü bilmiyorsanız da örnekleri göstererek bir tanıdığınıza ördürebilirsiniz.

Anlatımlı örgülerle görüşmek dileğiyle hanımlar. Kendinize iyi bakın. İyi haftalar.

 

 

Daha önce paylaştığımız ÖRGÜ AMİGURUMİ KUŞ NASIL YAPILIR? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir