Silgili Kalemle Penye Süsleme

 

 

0

 

Evde silgili kaleminiz varsa tişört süslemeye ne dersiniz? evet bu yazımda sizlere evde silgili kalemle penye süsleme çalışmasının resimli bir anlatımını paylaştım.

Evde kolay bir şekilde sizde penye süsleme çalışmaları yapabilir ve değişik süslere sahip tişörtlere sahip olabilirsiniz. Silgili kalemle süs yapmak için simli yapışkan su veya benzeri bir karışım yapmanız gerekiyor.

Bu tür karışımlar için incik boncuk satan dükkan veya kırtasiye yada hobi marketlerden kolaylıkla malzemeleri temin edebilirsiniz.

Temin ettiğiniz malzemeleri bir araya getirdikten sonra silgili kalemle penye süsleme işlemine başlayabilirsiniz. Resimli anlatımdaki gibi ister ağaç şekli, isterseniz de çiçek şekilleri yapabilirsiniz.

 

 

Silgili kalemi baskı da kullanacaksınız. Benzer bir malzeme veya araçta kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz silgili kalemle penye süsleme çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

silgili-kalemle-penye-susleme

source : http://www.repiny.com/pin-7455.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Polimer Kilden Minyatür Adam Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir