Silgili Kalemle Penye Süsleme


Evde silgili kaleminiz varsa tişört süslemeye ne dersiniz? evet bu yazımda sizlere evde silgili kalemle penye süsleme çalışmasının resimli bir anlatımını paylaştım.

Evde kolay bir şekilde sizde penye süsleme çalışmaları yapabilir ve değişik süslere sahip tişörtlere sahip olabilirsiniz. Silgili kalemle süs yapmak için simli yapışkan su veya benzeri bir karışım yapmanız gerekiyor.

Bu tür karışımlar için incik boncuk satan dükkan veya kırtasiye yada hobi marketlerden kolaylıkla malzemeleri temin edebilirsiniz.

Temin ettiğiniz malzemeleri bir araya getirdikten sonra silgili kalemle penye süsleme işlemine başlayabilirsiniz. Resimli anlatımdaki gibi ister ağaç şekli, isterseniz de çiçek şekilleri yapabilirsiniz.

Silgili kalemi baskı da kullanacaksınız. Benzer bir malzeme veya araçta kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz silgili kalemle penye süsleme çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

silgili-kalemle-penye-susleme

source : http://www.repiny.com/pin-7455.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*