Şirinler Maskeleri – Şablonlu

 

 

0

 

Şirinler Maskeleri – Şablonlu

Çocuklarınızın çok hoşuna gidecek güzel bir paylaşımda bulunacağım. Şirinler çizgi filminin unutulmaz karakterleri olan şirin baba, şirine ve gözlüklü şirinin kartondan maskelerinin şablonlarını paylaşacağım. PDF olarak da paylaşacağım bu çalışmayı en net haliyle çıktısını alabilir ve çocuklarınıza şirinler maskesi olarak hazırlayabilirsiniz.

Şirinleri sevmeyen yoktur herhalde… küçükten büyüğe birçok kişinin sevdiği o unutulmaz karakterlerin maskelerine sahip olmak istemez misiniz? üstelik hiç bir şekilde para harcamadan, direk çıktısını alıp, makasla kestikten sonra artık sizinde maskeniz olacak. Evinizde bu uygulamayı çok kolay bir şeklide yapabilirsiniz. Şirinler maskelerinin kalıplarını çıktı aldıktan sonra mukavva üzerine yapıştırabilir ve maskenizi sağlamlaştırabilirsiniz. PDF olarak indirmek isterseniz buraya tıklayın. Şirinler maske şablonları ise şöyle ;

 

 

sirinler-maske-sablonlari

source : http://bluebuddies.com/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=1;t=003080;p=2

cute mask – masque mignon – nette Maske

 

Daha önce paylaştığımız Pet Bardaklarla Işık Topu Yapılışı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir