ŞİŞ İLE TORBA ÇANTA NASIL ÖRÜLÜR?

sis-ile-torba-canta4-737x415
Sis-İle-Torba-Canta-Modeli-Yapimi

Şiş örgüsü ile torba çanta modeli yapımı

Bugün sizlere farklı bir şiş örgüsü modelinin yapımını göstermek istedim. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim şiş ile torba çanta modeli sizlerinde çok hoşuna gidecek oldukça kullanışlı bir model.

sis-ile-torba-canta1

Alışverişlerde poşet kullanımının artık paralı olması nedeniyle birçok bayan alışveriş çantasını kendisi yapmakta. Alışveriş çantası yapımı için farklı alternatifler olsa da örgü ile yapılan alışveriş çantası modelleri oldukça fazla tercih edilmekte. Örgü alışveriş çantası modelleri içerisinde tığ ile yapılan modeller yer aldığı gibi bugün sizlere göstereceğim şiş örgüsü ile yapılmış olan modellerde bulunmakta.

sis-ile-torba-canta2

Bugün sizlere göstermek istediğim örgü çanta modeli alışveriş yaparken eşyalarınızı koymak için kullanabileceğiniz bir model olsa da yaz aylarında da kıyafetlerinizi tamamlayacak olan bir çanta modeli olabilir. Görüntüsü oldukça şık olan bu çantayı günlük yaşamınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şiş ile torba çanta modeli yapımı için burada ribon ip kullanılmış. İdeal boyda bir çanta için bir yumak ip yeterli olacaktır. Burada koyu renk tercih edilmiş. Siz günlük kullanım için bu çantayı yapacaksanız açık renkte ipler de tercih edebilirsiniz.

sis-ile-torba-canta3

Çanta modelinin yapımına sap kısmından başlanmış. Oldukça basit bir şekilde yapılan bu çanta modelinin bir günde hazırlayıp kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Şiş ile torba çanta modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*