ŞİŞ İŞİ CEPLİ KIZ ÇOCUĞU PANÇO MODELİ

turkce-videolu-sis-orgusu-cepli-kiz-cocuk-pancosu-yapimi

Şişle cepli çocuk pançosu yapımı

Küçük kız çocuklarınıza uygun harika cepli panço örgü işleri yapmak istiyorsanız? bu çalışmayı birlikte inceleyelim. Harika bir çalışma ve Işıl hanım bu kez döktürmüş diyebiliriz. Harika görüntüsü ile kız çocuklarına yada satış amaçlı bu tür örgüler yapabilirsiniz. Şiş işi cepli çocuk panço örneği yapımına benzer çalışmaları daha önce de paylaşmıştık.

Sitemizde altta benzerleri karşınıza çıkacak. Şimdi bu güzel çalışmadan biraz bahsedelim istedim. Şimdi bu çalışma hem çocukları sıcak tutacak. Hem de onları çok ışıl ışıl gösterecek. Bence öğrenin ve yapın.

Cepli pançoyu yaparak yakası sayesinde ve elleri üşüyen kız çocuklarını mutlu edecek güzel bir örgü modeli türü. Cep bölümü detaylıca yapılmış. Bu sayede cepli sevenler için keyif alarak yapacaksınız.

Şiş örgüsü cepli panço olarak da belki farklı mecralarda bu çalışmaya ulaşabilirsiniz. Hemen altta Işıl hanımın da gözüktüğü örnek resim var. Anlatımlı çalışma videoya sahip. Detayları inceleyin.

Kış aylarında kullanmak üzere yapacağınız örgü panço modelini severek kullanacak çocuklarınız. Sevdiğiniz kişilerin çocuklarına da yapabilirsiniz. Onları da mutlu edebilirsiniz. Değişik örgülerde görüşmek üzere.

turkce-videolu-sis-orgusu-cepli-kiz-cocuk-pancosu-yapimi

Şiş Örgü Cepli Çocuk Pançosu Yapılışı

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*