ŞİŞE BOYAMA DEKORASYON ÇALIŞMALARI

 

 

0

 

Şişe boyama dekorasyon çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık. Onları da mutlaka incelemelisiniz. Bu güzel çalışma sayesinde evinizde farklı boylardaki cam şişeleri bir araya getirip, boyayabilirsiniz. Bu güzel kendin yap çalışması ile boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Dekoratif süs yaparak evinizde veya iş yerinizde kullanabilirsiniz. Cam şişelerden harika vazolar veya dekoratif süsler yapılmaktadır. Sizde bu güzel çalışmayı yapmayı öğrendikten sonra boyayacak cam şişe arayacaksınız. Cam şişeleri boyamak hem kolay. Hem de kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

 

 

Bu güzel çalışma da boya içine akıtılıyor ve ters çevrilerek boyanın donması bekleniyor. Gerçekten akıllıca bir yöntem. Bu sayede şişeler istediğiniz renge de bürünmüş oluyor. Şimdi anlatımla sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

sise-boyama-dekorasyon-calismalari

 

 

Daha önce paylaştığımız KARTONDAN BULUT SARKAÇ SÜS YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir