Şişe Mantarından Yapılanlar


Mantar Tıpasından Yapılanlar

Şişe mantarı kullanılarak yapılmış birçok şey var. Bunları bir araya getirdik ve sizin için topladık. Umarım beğenirsiniz. Sitemizde yer verdiğimiz mantar tıpa değerlendirme çalışmalarına ek olarak bu güzel örnekleri de yeni bulduk. Gerçekten değişik ve güzel fikirler yapmışlar.

Sizde evde mantar tıpasından çalışmalar yapabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Şişe mantarı değerlendirme çalışmaları hem kolay. Hem de kısa sürede tamamlandığı için her türlü şekil veya süs çalışması ortaya çıkarabilirsiniz. Evde kolay yapılan mantar tıpa çalışmaları sayesinde sizde eğlenebilirsiniz. Kolay gelsin.

solche aus Kork – those made from cork – ceux en liège – dem, der foretages fra kork – aqueles feitos de cortiça – quelli in sughero

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*