Şişe Mantarından Yapılanlar

 

 

0

 

Mantar Tıpasından Yapılanlar

Şişe mantarı kullanılarak yapılmış birçok şey var. Bunları bir araya getirdik ve sizin için topladık. Umarım beğenirsiniz. Sitemizde yer verdiğimiz mantar tıpa değerlendirme çalışmalarına ek olarak bu güzel örnekleri de yeni bulduk. Gerçekten değişik ve güzel fikirler yapmışlar.

 

 

Sizde evde mantar tıpasından çalışmalar yapabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Şişe mantarı değerlendirme çalışmaları hem kolay. Hem de kısa sürede tamamlandığı için her türlü şekil veya süs çalışması ortaya çıkarabilirsiniz. Evde kolay yapılan mantar tıpa çalışmaları sayesinde sizde eğlenebilirsiniz. Kolay gelsin.

solche aus Kork – those made from cork – ceux en liège – dem, der foretages fra kork – aqueles feitos de cortiça – quelli in sughero

 

Daha önce paylaştığımız Boş CD'den Bardak Altlığı Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir