Şişle Örgü Yelek Modeli Yapmak

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere paylaştığım örnek çalışma da şişle örgü yelek modeli yapmak isteyenler içindir. Evde kolay örgü yelek yapmak için daha önce de benzer birçok çalışma paylaşmıştım.

Şişten örgü yelek nasıl yapılır diyenler için örnek bir çalışma olarak bu paylaşımımı görebilirsiniz. Evde şişle örgü yelek yapmak için paylaştığım bu yazımda örnek bir çalışma paylaştım.

Nasıl yapıldığını göstermiyor. Ancak anlayan veya şişten çalışmalar yapan bayanlar bu güzel örnekten yararlanabilirler. Sitemizde yer alan tığ işi ve örgü işleri bölümünde bu tür örgü yelek yapmak için birçok çalışma paylaşmıştım. Şimdi sizleri evde şişle örgü yelek modeli yapmak için paylaştığım örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

sisle-orgu-yelek-modeli-yapmak

source : http://postila.ru/post/source/liveinternet.ru

 

Daha önce paylaştığımız Pembe Örgü Bebek Patik Modeli Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir