Türk Komedi Filmleri

Türk Komedi Filmleri

Türk komedi filmleri yeşilçamın ilk dönemlerinden bu yana her daiim seyircinin gönlünü fethetmeyi başaran sahici ve bir o kadar da eğlenceli yapımlar olmaktadır. özellikle de 2000’ li yılların başından itibaren vizyon ile buluşan pek çok yerli komedi filmi de, sizler açısından sağlam ve unutulmaz sahnelerin bir arada harmanlamasınI başarmaktadır. Bu başarı da ortaya izlerken kahkahalarımızı tutamayacağımız derecede sağlam yapımlar çıkarmaktadır. Ki neticede söz konusu olan filmlerin bizim kendi kültürümüzle harmanlanması da; sağlam ve bir o kadar da kaliteli yapımlar ile unutulmaz anlar yaşamamıza olanaklar sunmaktadır. Bu sebepten dolayı güne en az bir adet Türk komedi filmi izlemeniz sizlere her türlü açıdan büyük eğlencelikler sağlamış olacaktır. Zaten önemli olan da sizlerin bu olanaklar kapsamında sağlam olanı rahat bir şekilde ekranlarınıza taşımanız mümkün bir hale dönüştürmenizdir. Bu sebepten dolayıda Türk Komedi filmleri ile eş zamanlı bir şekilde sizlerin ülkemizde yapılan yerli yapım komedileri göz önüne alarak sağlam seçimlerle indirmeden film izle formantında yolunuza devam etmeniz gerekmektedir.

turk-komedi-filmleri

 
 

2016 Filmleri 720p izle ile birlikte geçmiş zamanlardaki yerli sinema komedi, türlerinin içerisinde Cem Yılmaz ismi gerçekten de çok fazla duyulmaktadır. Bunun yegane sebebi ise ünlü komedyenin kendisini sahnelerin ardından beyaz perdeye taşımadır. Keza ilk olarak Her Şey Çok Güzel Olacak filmi ile başlangıç yapan daha sonralarında ise Gora, Argo ve Hokkabaz gibi komedi yapımları ile yoluna devam eden yönetmenin son filmi ise Ali Baba ve Yedi Cüceler oldu. Bu film Yılmaz’ ın yönetmenlik adına görüntü açısnıdan en nitelikli ve en profesyonel işlerinden biri olarak söylenebilir. Üstelik ilerlettiği sahnelerini sistemli bir mizahi dokunun içerisine monte etmekte olan yönetmen, bu sayede de sorunsuz bir şekilde komedi ile yerli kültürü harmanlamayı başarmaktadır. Bunu yanında en az Cem Yılmaz kadar Türk komedi filmleri sektöründe kendisine yer edinmeyi başaran bir diğer isimde Şahan Gökbakar olmaktadır. Yönetmen kardeşi Togan Gökbakar ile sağlam ve nitelikli komedi anlayışını geliştirmiş olduğu Recep İvedik karakterine adapte etmeyi başaran ünlü komedyen; her geçen sene ile eş zamanlı bir şekilde de bu işlevselliğini ön plana çıkarmayı başaracaktır. Bu sebepten dolayı da bu sene Osman Pazarlama ile vizyonu toza dumana katan Gökbakar için kaliteli ve çok da sağlam espirileri bir araya getiren bir isim tanımını yapmamız mümkün olacaktır. Tüm bu hususları ele aldığımız zaman ise yerli sinemamızdaki komedi filmlerinin bir hayli çeşitli ve emin ellerde olduğunu söyleyebiliriz. ki zaten Çalı Çengi ve Düğün Dernek serileri ile beyaz perdede adeta bir komedi baharı yaşatmış olan Ahmet Kural – Murat Cemşir ikilisi de, sistemli bir şekilde ilerlettiği öykülerinde yeni kuşak Zeki ile Metin anlayışını seyircisine benimsetmektedir.

Son olarak sinema perdesinde kahkahalar atmanın ne denli hoş bir rolgu olduğuna değinmek isteriz. Keza gerçekten de yerli sinemamızdaki müthiş ilerleyişi göz önüne aldığımız zaman izlenilen yapımların atılacak olan kahkahalarla eş zamanlı bir şekilde pekişmesi sizler için en nitelikli olanı evinizdeki sinema ortamlarına taşımış olacaktır. Tüm bunlar ile birlikte bir de günün her anında HDFilmizle.Gen.TR’ nin sistemli bir şekilde güncellemiş olduğu filmlerindeki işlevselliği göz önüne aldığımız zaman, bu filmler sayesinde rahat bir nefes almanız mümkün olacaktır. Hepinize şimdiden iyi seyirler dileriz.

 

Tarih Filmleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 filmleri full izle, bedava film izle ve tarihi filmler hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir