Yerli Film İzle

Yerli Film İzle

Türk sinemasının son on yıl içerisine hem ülke içinde, hem de uluslararası düzeyde gözle görülür bir yükseliş elde ettiğiniz söylememiz mümkün olabilir. Özellikle de yerli film izle seçeneği üzerinden online bir şekilde izlenmekte olan pek çok yapımın kaliteli reaksiyonlar sunması da, bu durumun yegane kanıtlarından biri olmaktadır. Bu sebepten dolayı da hem geçmiş dönemi yansıtmakta olan yeşilçam olgusu, hem de günümüzdeki yerli yapımların harika işlevselliği sizlere sinemadaki gerçek ile kurgusal dünyanın ne denli mükemmel olduğunu açıkça kanıtlamaktadır. Tüm bunların yanında yerli filmler kategorileri içerisinde dram, komedi, aksiyon ve korku gibi türlerde seyircilerin alternatif açılardan memnun olmasını sağlamaktadır. Yani yerli sinemamızda dört koldan mutluluk elde etmeniz mümkün olabilir.

yerli-filmler

Türk sinemasındaki gerçekçilik olgusunun ise doksanlı yıllarda başladığını söylememiz mümkün olabilir. Özellikle de Eşkiya ile Ağır Roman gibi filmlerin gişede elde etmiş olduğu başarılar, Zeki Demirkubuz imzalı Masumiyet’ in festivallerde ödül avcılığı yapması, pek çok yönetmen ve sinema ekibine de cesaret vermiştir. Bu sebepten dolayı da yerli film izle sektörünün önünün açılmasına bu filmlerin öncülük ettiğiniz söylememiz mümkün olabilir. Demirkubuz’ un belli dönem aralıklara klasik romanlardan uyarlamış olduğu filmler, Yavuz Turgul’ un Şener Şen ortaklıklığın da ortaya çıkardığı işler ve Reha Erdem, Nuri Bilge Ceylan, Semih Kaplanoğlu gibi başarılı yönetmenlerinde ses getirici çalışmaları sayesinde sinema salonlarımızda oldukça başarılı filmleri izleme şansı bulduk. Hd film izle teknolojisinin de yardımıyla günümüze dek gelen bu yapımlar sayesinde de kendiniz için özel bir film ağını rahatlıkla oluşturmanız mümkün olacaktır.

 
 

Günümüzdeki yerli film izle yapımları içerisinde ise son zamanlarda iki başarılı yönetmenin ismi duyulmaktadır. Özellikle de 2015 senesine damgasını Emin Alper ile Tolga Karaçelik, ortaya çıkardığı işler sayesinde 2016 Filmleri kategorisinde de kendilerine yer bulmayı başarmıştır. Ki yerli sinemada 2016 yılı filmleri sıralamasında Emin Alper’ in Abluka, Tolga Karaçelik’ in Sarmaşık filmleri sinema denilen mucizenin ne denli özel bir sanat olduğunu açıkça gözler önüne sermiştir.

Tabii sanatsal yapımların yanı sıra Türk Sineması’ nın komedi kanadı da bir hayli yoğun tempo ilerleyiş göstermektedir. Ki Kocan Kadar Konuş ile devam niteliğindeki Kocan Kadar Konuş: Diriliş filmleri yerli sinemadaki romantik komedi anlayışına bambaşka bir bakış açısı kazandırmıştır. Bununla birlikte Düğün Dernek serileri de başarılı oyuncular Ahmet Kural ile Murat Cemşir’ in komedi kavramı ile neler yapabileceğini açıkça kanıtlamalarına vesile olmuştur. Çekilen iki filmde seyircinin gönlünü fethetmeyi başararak bir sonraki devam filmi için bekleyişler oluşturmaya başlamıştır. Ki gerçekten de son zamanlarda en fazla izlenen komedi ile yerli film sıralamasında Düğün Derneği rahatlıkla en üst köşeye çıkartabiliriz.

Son olarak ülkemizde film izleme alışkanlıklarının geçmiş yıllara oranla çok daha sağlam rakamlarla pekiştiğini belirtmek isteriz. Bu alışkanlıklar dahilinde de izlenilen her yeni filmde kendinizi çok daha şanslı hissedebilirsiniz. Bu sebepten de tavsiyelerimizi dikkate alın ve HDFilmizle.Gen.TR adresi üzerinden birbirinden kaliteli yerli film izle kategoriilerini incelemeye alın. Pek çok sinema sitesinin aksine bu site sayesinde evinizdeki sinema atmosferine sağlam bir bakış açısı kazandırmış olacaksınız. Şimdiden hepinize iyi seyirler dileriz…

 

Türk Komedi Filmleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 filmleri 720p izle, indirmeden film izle ve türk komedi filmleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir