SİYAH FON KAĞIDINDAN BIYIK KİTAP AYRAÇ

 

 

0

 

Bıyık şeklinde kitap ayracı

Siyah fon kağıdından bıyık kitap ayraç yapmak isteyen olur diye paylaştığım bu güzel ve sevimli kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Kitap okumayı seviyorsanız ve kaldığınız yerleri işaretlemek için ip veya benzeri karton kullanıyorsanız, artık bu sevimli çalışmayı yapmanın zamanı gelmiş demektir.

Bu tür sevimli kitap ayraç çalışmalarını sitemizde daha önce de anlatımlı bir şekilde paylaşmıştık. Hatta en çok sevdiğimi kitap ayraçları arasında minimon kitap ayracı geliyor. Anlatımlı olarak hemen bu yazımın altında o çalışmalara ulaşacaksınız.

Onları da mutlaka inceleyin. Gerçekten güzel çalışmalar ve keyifle yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Siyah kağıttan bıyık kitap ayraç yapmak için anlatım ise şöyle ;

Kartondan kitap ayracı yapımı

Böyle eğlenceli çalışmalar gördükçe mutlu oluyorum. Kartondan bıyık şeklinde kitap ayracı yapıp, okuduğunuz kitaplarda kaldığınız yerleri bulmak için işaret bakımından kullanabiliyorsunuz. Daha önce ponponlu ve keçeden yapılan kitap ayraçlarını paylaşmıştık. Bu yazımda da yine karton üstüne bıyık çizip, hele bir de pala bıyık çizip, karton üstünden kestikten sonra birleştirip, kitap ayraç şeklinde kullanabilirsiniz.

 

 

siyah-fon-kagidindan-biyik-kitap-ayrac

siyah-fon-kagidindan-biyik-kitap-ayrac

Resimli anlatımda hemen hemen nasıl bir şey yapacağınız gösterilmiş. Yapımı kolay ve istediğiniz şekilde kaytan bıyık veya farklı bıyık modeli yapıp siyaha boyayabilir veya siyah mukavvadan bıyık yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Keçe kategorisinde ise daha ilginç ve sevimli kitap ayraç modelleri yer alıyor. Onları da incelemenizi öneriyorum. Hemen altta zaten hepsi karşınıza en iyiler şeklinde çıkacaktır. İncelemenizi tavsiye ederim.

kaynak : https://www.pinterest.com/

 

 

Daha önce paylaştığımız PİPET ÖRGÜ SEPET YAPIMI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir