Soba Borusundan Balkabağı Yapımı

soba-borusundan-balkabagi-yapimi-699x415

Soba Borusundan Balkabağı Yap

Kullanmadığınız soba borularından eğlenceli süsler yapmak ister misiniz? Kullanmadığınız soba borularını bir araya getirin ve aşağıda paylaştığımız resimli anlatıma göre kendinize dekoratif soba borusundan süs balkabakları yapın.

Evde soba borusundan bal kabağı süsü yapmak isteyenleri ilgilendiren güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. İlginç ve dekoratif anlamda dekorasyon süsü olarak kullanacağınız bu güzel çalışmayı öneriyorum. Boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Hatta dilek feneri amaçlı da yapabilirsiniz. Kolay bir çalışma ve mutlaka denemelisiniz. Kolay gelsin.

soba-borusundan-balkabagi-yapimi

soba-borusundan-balkabagi-yapimi2

pumpkin from the stovepipe – Kürbis aus dem Ofenrohr – citrouille du tuyau de poêle – abóbora do stovepipe – zucca dal tubo della stufa – græskar fra Stovepipe

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*