SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK

 

 

0

 

Sosis balonla kalpli kapı süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Daha önce balondan kolay avize yapmak için çok güzel çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımdaki projeyi hem çok beğeniyorum.

Hem de kolay bir şekilde yapabileceğinizi söyleyebilirim. Sosis balonla kapı süsü yapmak için simide gerek duymadan çok güzel şekiller verebilir ve çalışmaları yapabilirsiniz.

İpi sosis balonla sardıktan sonra yapıştırdığınız ipin altındaki balonu patlattıktan sonra ortaya çıkan şekle şaşıracaksınız. Sosis balonla kapı süsü yapmak için paylaştığım başka çalışma olmadığını söyleyebilirim.

Varsa da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Sosis balonla kalpli kapı süsü yapmak için anlatımdan yararlanarak farklı kapı süsü örnekleri yapabilirsiniz.

Evde kolay yapılan kapı süsü çalışmaları ile hem evinizi güzelleştirebilirsiniz. Hem de anlatımlı çalışmalar sayesinde nasıl yapıldığını kısa sürede çözümleyebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı sosis balondan kapı süsü yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

sosis-balonla-kalpli-kapi-susu-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir