Spiral Şeklinde Tığ İşi Kırlent Örme Resimli

 

 

0

 

Evde Kolay Spiral Şeklinde Tığ İşi Kırlent Örme Resimli

Örülüşü zor olmayan ve son derece şık duran kırlent yapmaya ne dersiniz. Spiral şeklinde dönerek tığ ile örülen birçok kırlent görmüşünüzdür. Neden sizde kendinize örmüyorsunuz? Örülüşünü resimli ve videolu bir şekilde bu yazımızda paylaşıyoruz. Bu paylaşımımda sizlere spiral şeklinde tığ işi kırlent örme ile ilgili resimli ve anlatımlı videolar paylaştım. Keyifle bu videoları izleyerek, tığ işi kırlent yapılışını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Diğer tığ işi çalışmalara sitemizde yer alan tığ işi kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Yine bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak tığ işi ile ilgili benzer çalışmalara da göz atmanızı öneririm. Birbirinden güzel ve farklı tığ işi çalışmaları hemen hemen her gün sizlere paylaşmaya devam etmekteyim. Yine evden para kazanmak isteyen bayanlar içinde bu güzel çalışmayı öğrenmeleri evleri için ek kazanç elde edecekleri satış ürünlerine sahip olmaları demektir. Kolay gelsin.

spiral-kirlent-orme

 

 

spiral-kirlent-orme2

spiral-kirlent-orme3

spiral-kirlent-orme4

Häkeln Kissen – oreiller crochet – crochet pillow

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Korsanlı Kapı Süsü Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir