Spor Ayakkabı İpinden Bileklik Yapmak

 

 

0

 

Bu yazımda paylaşacağım kendin yap projesinde spor ayakkabı ipinden bileklik yapmak isteyenler için resimli anlatım bulunuyor. Resimli anlatımda neler yapılacağı an be an resim olarak kayıt edilmiş. Yapmanız gereken aşamaları takip edip, ayakkabı bağcığı bileklik yapmak için resimli anlatımı tamamlamak.

Evde kolay yapılan bileklik çalışmalarını sürekli olarak sitemizde bulabilirsiniz. Evde spor ayakkabı ipinden bilezik yapmak için öncelikle ipi örgü mantığı ile birbirine örmeniz gerekiyor. Daha sonra uçlarını bileklik aç kapa halkasını incik boncuk satan marketlerden temin edebilirsiniz.

Çalışmayı tamamladıktan sonra şık bileklik modeli yapıp kullanmaya başlayabileceksiniz. Aynı zamanda fazla fazla yapıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Bu çalışmayı turistik yerlerde güzel paralara satabilirsiniz. Evde spor ayakkabı ipinden takı yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

spor-ayakkabi-ipinden-bileklik-yapmak

Son karede gördüğünüz gibi ayakkabı ipinden bileklik modelinin tamamlanmış halini görebiliyorsunuz. Sizde evde ayakkabı ipini kullanarak harika bileklikler veya bilezikler yapabilirsiniz. Evde kolay bileklik yapmak için diğer çalışmalar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilir ve evde kendinize yada sevdiklerinize çok güzel bileklikler yapabilirsiniz.

Evde bileklik yapmak için ayakkabı ipi veya farklı malzeme kullanabilirsiniz. Resimli anlatımdaki mantığı yaparak örgü bileklik yapmayı öğrenebilirsiniz. Bu tür çalışmaları çok seviyorum. Hem kolay oluyorlar. Hem de evden para kazanmak isteyen bayanlar bu tür çalışmalar sayesinde evlerine ek gelir getirecek ürünler yapmayı öğrenebiliyorlar. Kolay gelsin.

source : http://pinmanya.com/HalKot/bo%C5%9F-zamanl%C4%B1k

 

Daha önce paylaştığımız Saman Kağıdından Hasır Sepet Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir