Strafordan Yapılan Süslemeler

 

 

0

 

Strafordan Yapılan Süslemeler

Strafor kesimi ile yapılan harika süslemeler… İlerleyen zamanlarda daha büyük arşiv ile sizlere yeni makaleler hazırlayacağız. Şimdilik bulabildiklerimiz bunlar olsa da yine ilerleyen günlerde daha güzellerini buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Strafordan yapılan çalışmalar ve süsleme örnekleri altta bulabildiğim kadarıyla karşınıza çıkacak. Onları da sevebilir ve beğenebilirsiniz. Kolay yapılan strafor malzemesinden süs çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşacağım. Ancak biraz emek isteyen bir iş olduğunu söylemek isterim.

 

 

Çünkü yaparken yanlışlıkla yapıtı kırabilir ve tekrar sil baştan başlayabilirsiniz. Bu yüzden bu tür çalışmalarda sabır ve en önemlisi dikkat çok önemlidir. Bu yüzden bu sanata merak salarsanız çok sabırlı birisi olmanız gerekiyor. Kolay gelsin.

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Kolay Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir