Su Dalgası Örneği Nasıl Yapılır? Videolu

 

 

0

 

Su Dalgası Örneği Nasıl Yapılır? Videolu

Sizlere nostalji yaşatmak istedik. Bu çalışmada su dalgası örneğinin nasıl yapılacağını öğrenmek isteyenler kısa sürede öğrenebilecekler. Paylaştığımız videoyu izleyebilir ve su dalgası örneğini öğrenebilirsiniz.

Örgü örnekleri ve yapılışını anlatan videolarla birlikte resimli anlatımları sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Hemen alttaki su dalgası örneği yapımıyla alakalı çalışmaya benzer daha birçok örgü örneği yapımını anlatan projeleri sitemizde fazlasıyla bulacaksınız.

 

 

Onları da hemen benzer yazılar şeklinde bu içeriğin altında rastlayabilir ve beğendiklerinizi inceleyebilirsiniz. Sizde evde örgü örnekleri yapıyorsanız ve örgü işleriyle uğraşıyorsanız sitemizdeki faydalı çalışmalardan yararlanmanızı öneririm. Kolay gelsin.

Beispiel von Wasserwellen – Example of water waves – Exemple de vagues d’eau – Esempio di onde di acqua – eksempel på vand bølger – Ejemplo de las ondas de agua

 

 

Daha önce paylaştığımız Ev Yapımı Salon Aynası Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir