Su Damlası Örneği Yapılışı Videolu

 

 

1

 

Su Damlası Örneği Yapılışı Videolu

Bu yazımızda ise sizlere su damlası örneği ile ilgili bilgiler vereceğiz. Derya Baykal’ın programını izliyorsanız orada paylaşılan bu eşsiz bilgiyi sizde kaçırmayın. İzleyeceğiniz video ile su damlası örneği nasıl yapılır? öğrenmiş olacaksınız.

Bu makalemde sizlere anlatımlı bir video paylaştım. Anlatımlı çalışmayı izleyerek evde kolay bir şekilde su damlası örneği yapılışını öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Örgü modelleri ile ilgili diğer benzer çalışmaları ilgili kategori olan örgü işlerinde bulabilirsiniz. Ayrıca bu makalemde sizlere örnek su damlası örneği ile ilgili resimlerde paylaştım.

Fakat yapımını anlatan videoları altta bulabilirsiniz. İzledikten sonra nasıl yapıldığını öğrenerek evinizde kolaylıkla bu modeli yapabileceksiniz. Diğer çalışmalar bu makalemin sonunda karşınıza benzer yazılar olarak çıkacak. Dilerseniz o çalışmaları da inceleyebilir ve öğrenebilirsiniz.

 

 

Altta hem su damlası örgü örneği yer alıyor. Hemde anlatımlı video olarak yağmur damlası modelinin de anlatımı bulunuyor. Dilediğinizi izleyebilir ve kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Örgü dersleri kategorimize de göz atmanızı öneririm. Kolay gelsin.

Su damlası örgü örneğinin bir örnek resmi.

 

 

Yukarıda hem su damlası örneğinin yapılışı anlatılmaktadır. Hemde sonraki videoda yağmur damlası örgü örneği modelinin yapılışı tarif edilmektedir. Kolay gelsin.

Beispiele für Wassertropfen – Des exemples de gouttes d’eau – Examples of water drops

 

 

Daha önce paylaştığımız İki Şişle Kolay Örgü Modeli Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Ayşe dedi ki:

    video çok faydalı olmuş elinize sağlık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir