Su Şişesinden Avize Yapılışı


su-sisesinden-avize-yapimi6-650x415

Su Şişesinden Avize Nasıl Yapılır

İçtiğimiz su şişesinden kolay avize yapıldığını biliyor muydunuz? Önceki yazılarımızda da belki paylaştık, ama bu farklı bir çalışma gibi geldi. 5 lt. ‘lik içme su şişesi boşaldığında resimli anlatıma göre sizde kendinize şık avizeler yapabilirsiniz. Pet şişeden avize yapılışı, su şişesinden avize yapımı ile ilgili detaylar resimli anlatımda…


Evde su şişesinden nasıl avize yapacağınız altta adım adım gösterilmiş. Hem kısa sürede yapabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı su şişesi avize modeli yapımıyla alakalı çalışmaları sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Şimdi sizleri örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Wasserflasche Kronleuchter – water bottle chandelier – bouteille d’eau lustre – vandflaske lysekrone – lustre de garrafa de água – lampadario borraccia

Dondurma Çubuklarından Puzzle Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Su Şişesinden Avize Yapılışı

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*