Su Şişesinden Avize Yapılışı

 

 

1

 

Su Şişesinden Avize Nasıl Yapılır

İçtiğimiz su şişesinden kolay avize yapıldığını biliyor muydunuz? Önceki yazılarımızda da belki paylaştık, ama bu farklı bir çalışma gibi geldi. 5 lt. ‘lik içme su şişesi boşaldığında resimli anlatıma göre sizde kendinize şık avizeler yapabilirsiniz. Pet şişeden avize yapılışı, su şişesinden avize yapımı ile ilgili detaylar resimli anlatımda…

 

 

Evde su şişesinden nasıl avize yapacağınız altta adım adım gösterilmiş. Hem kısa sürede yapabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı su şişesi avize modeli yapımıyla alakalı çalışmaları sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Şimdi sizleri örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Wasserflasche Kronleuchter – water bottle chandelier – bouteille d’eau lustre – vandflaske lysekrone – lustre de garrafa de água – lampadario borraccia

 

 

Daha önce paylaştığımız Dondurma Çubuklarından Puzzle Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. zeliha dedi ki:

    bunu arkadaşlarımla paylaşıcam güzelmiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir