Su Şişesinden Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Su Şişesinden Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım

Boş pet şişeden veya boş su şişelerinden çeşitli çalışmaların ve süslemelerin yapıldığını gördük. Çoğu kez de sizlerle paylaşmaya çalıştık. Bu yazımızda yine rastladığımız güzel bir çalışma örneği… Su şişesi kullanarak mumluk yapılışını sizlere farklı bir anlatımla sunacağız.

Pet şişeyle mumluk yapmak için paylaştığımız çalışma ayrıntılı olarak açıklanmış. Sizde evde kolayca yapabilir ve bu tür boş zaman değerlendirme çalışmaları ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Bu güzel keyifli çalışmayı yapıp hediye olarak da sevdiğiniz kişilere verebilirsiniz. Kolay gelsin.

su-sisesinden-mumluk-yapimi

 

 

su-sisesinden-mumluk-yapimi2

su-sisesinden-mumluk-yapimi3

Kerzenhalter für Wasserflaschen – candle holders for water bottles – bougeoirs pour bouteilles d’eau – portacandele per bottiglie d’acqua – lysestager til vandflasker – porta velas para botellas de agua

 

 

Daha önce paylaştığımız Pinyata Nasıl Yapılır? Pinyata Örnekleri 2016 başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir