Su Şişesinden Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım


su-sisesinden-mumluk-yapimi3-737x415

Su Şişesinden Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım

Boş pet şişeden veya boş su şişelerinden çeşitli çalışmaların ve süslemelerin yapıldığını gördük. Çoğu kez de sizlerle paylaşmaya çalıştık. Bu yazımızda yine rastladığımız güzel bir çalışma örneği… Su şişesi kullanarak mumluk yapılışını sizlere farklı bir anlatımla sunacağız.

Pet şişeyle mumluk yapmak için paylaştığımız çalışma ayrıntılı olarak açıklanmış. Sizde evde kolayca yapabilir ve bu tür boş zaman değerlendirme çalışmaları ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Bu güzel keyifli çalışmayı yapıp hediye olarak da sevdiğiniz kişilere verebilirsiniz. Kolay gelsin.

su-sisesinden-mumluk-yapimi


su-sisesinden-mumluk-yapimi2

su-sisesinden-mumluk-yapimi3

Kerzenhalter für Wasserflaschen – candle holders for water bottles – bougeoirs pour bouteilles d’eau – portacandele per bottiglie d’acqua – lysestager til vandflasker – porta velas para botellas de agua

Pinyata Nasıl Yapılır? Pinyata Örnekleri 2016 başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*