Su Şişesinden Saksı Yapımı


su-sisesinden-saksi-yapimi-630x415

Su Şişesinden Saksı Yapımı

Boş su şişesi kullanarak bahçelerinize harika hayvan figürlerinde saksılar yapabilirsiniz. Gerçekten eğlenceli olan bu çalışma ile çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Plastik şişeden çiçek saksısı yapmak gibi değişik birçok çalışmayı sitemizde fazlaca bulacaksınız.

Bu tür çalışmaları seviyorsanız ve ilgileniyorsanız mutlaka bu yazının altındaki benzer yazılar bölümüne de göz gezdirin. Orada da ilginç plastik şişe değerlendirme örnekleri ve değişik saksı yapımıyla alakalı çalışmalar karşınıza çıkacaktır.


Hem plastik şişeleri değerlendirmiş olursunuz. Hem de değişik saksı modeli ile balkonunuzu veya bahçenizi şenlendirebilirsiniz. Su şişesinden nasıl saksı yapılır demeyin. Çünkü yapılıyor. Hemen altta detaylıca verilmiş. Kolay gelsin.

su-sisesinden-saksi-yapimi

Pet Şişeden Saksı Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*