Su Şişesinden Saksı Yapımı

 

 

0

 

Su Şişesinden Saksı Yapımı

Boş su şişesi kullanarak bahçelerinize harika hayvan figürlerinde saksılar yapabilirsiniz. Gerçekten eğlenceli olan bu çalışma ile çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Plastik şişeden çiçek saksısı yapmak gibi değişik birçok çalışmayı sitemizde fazlaca bulacaksınız.

Bu tür çalışmaları seviyorsanız ve ilgileniyorsanız mutlaka bu yazının altındaki benzer yazılar bölümüne de göz gezdirin. Orada da ilginç plastik şişe değerlendirme örnekleri ve değişik saksı yapımıyla alakalı çalışmalar karşınıza çıkacaktır.

Hem plastik şişeleri değerlendirmiş olursunuz. Hem de değişik saksı modeli ile balkonunuzu veya bahçenizi şenlendirebilirsiniz. Su şişesinden nasıl saksı yapılır demeyin. Çünkü yapılıyor. Hemen altta detaylıca verilmiş. Kolay gelsin.

 

 

su-sisesinden-saksi-yapimi

 

 

Daha önce paylaştığımız Pet Şişeden Saksı Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir