Sürpriz Yumurtaya Not Kağıdı Nasıl Koyulur?

surpriz-yumurtaya-not-kagidi-nasil-eklenir2-497x415

Sürpriz Yumurta Not Ekleme

Çocukların bayıldığı sürpriz yumurta için not ekleseniz ve onu verdiğiniz kişiyi şaşırtsanız nasıl olur? güzel olur. Hemen yapalım. Bunun için ambalajı iyi açmamız gerekiyor. Bozmamamız gerekiyor. Zaten dışındaki jelatini çıkarttıktan sonra çikolata kısmında iz olan kısmında falçata ile kesip, notu koyduktan sonra kapatabilirsiniz.

Sürpriz yumutaya not ekleme işlemi ile sevdiğiniz kişileri şaşırtabilir veya ilginç tekliflerinizi bu yolla onlara iletebilirsiniz. Genelde çocuk işi gibi gözüken bu güzel çalışmayı sevebilirsiniz.

Kız arkadaşınızı sevindirmek veya şaşırtmak için kullanabilirsiniz. Çikolata içinden çıkan sarı hazneye notunuzu koyduktan sonra tekrar sürpriz yumurtayı hiç bir şey olmamış gibi paketleyebilirsiniz.

Bu çalışmanın nerde nasıl işinize yarayacağını bilemem. Ama belki işinize yarar diye kullanabilirsiniz diye bir gün, paylaşmak istedim. Ama eğlenceli ve zevkli bir proje. Yine de yapmak isteyenler olabilir.

surpriz-yumurtaya-not-kagidi-nasil-eklenir
Sürpriz Yumurtaya Not Kağıdı Nasıl Koyulur?
About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*