Süs Kabağından Mum Yapılışı


sus-kabagindan-mum-yapilisi4-737x415

Süs Kabağından Mum Yapılışı

Birçok meyveden veya sebzeden harika şeyler yapılabiliyor. Bu yazımızda sizlere yine evinize şahane mumluk yapabileceğiniz bir paylaşımda bulunacağız. Evet bu yazımızda sizlere süs kabağından nasıl mumluk yapacağınızı göstereceğiz. Resimli anlatımı takip edebilir ve kendinize süs kabağından muhteşem mumluk yapabilirsiniz.

Süs kabağından kolay mumluk yapıp evinizde dekoratif anlamda güzel bir süse de sahip olmuş olursunuz. Bu tür çalışmaları yaparak satabilir ve evinize gelir de elde edebilirsiniz. Turistik yerlerde kolayca satabileceğinizi söylemek isterim.

Evde süs kabağından mumluk yapmak için alttaki tarifi uygulamanız yeterli olacaktır. Yaparken sıkılmayacak hatta keyif alacağınızı da garanti ederim. Anlatım ise şöyle ;

sus-kabagindan-mum-yapilisi

sus-kabagindan-mum-yapilisi2


sus-kabagindan-mum-yapilisi3

sus-kabagindan-mum-yapilisi4

sus-kabagindan-mum-yapilisi5

sus-kabagindan-mum-yapilisi6

die Zierkürbiskerzenhalter – the ornamental pumpkin candle holder – le titulaire de la bougie citrouille d’ornement – il titolare zucca candela ornamentale – ornamental græskar stearinlys indehaveren af – el titular de la vela de calabaza ornamental

Mandalinadan Mum Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*