Süs Kabağından Mum Yapılışı

 

 

0

 

Süs Kabağından Mum Yapılışı

Birçok meyveden veya sebzeden harika şeyler yapılabiliyor. Bu yazımızda sizlere yine evinize şahane mumluk yapabileceğiniz bir paylaşımda bulunacağız. Evet bu yazımızda sizlere süs kabağından nasıl mumluk yapacağınızı göstereceğiz. Resimli anlatımı takip edebilir ve kendinize süs kabağından muhteşem mumluk yapabilirsiniz.

Süs kabağından kolay mumluk yapıp evinizde dekoratif anlamda güzel bir süse de sahip olmuş olursunuz. Bu tür çalışmaları yaparak satabilir ve evinize gelir de elde edebilirsiniz. Turistik yerlerde kolayca satabileceğinizi söylemek isterim.

Evde süs kabağından mumluk yapmak için alttaki tarifi uygulamanız yeterli olacaktır. Yaparken sıkılmayacak hatta keyif alacağınızı da garanti ederim. Anlatım ise şöyle ;

sus-kabagindan-mum-yapilisi

sus-kabagindan-mum-yapilisi2

 

 

sus-kabagindan-mum-yapilisi3

sus-kabagindan-mum-yapilisi4

sus-kabagindan-mum-yapilisi5

sus-kabagindan-mum-yapilisi6

die Zierkürbiskerzenhalter – the ornamental pumpkin candle holder – le titulaire de la bougie citrouille d’ornement – il titolare zucca candela ornamentale – ornamental græskar stearinlys indehaveren af – el titular de la vela de calabaza ornamental

 

 

Daha önce paylaştığımız Mandalinadan Mum Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir