Süt Kutusundan Neler Yapılır?

 

 

0

 

Bu yazımızda sizlere geri dönüşüm çalışması olarak boş süt kutularından neler yapılabileceği ile ilgili paylaşımlarda bulunacağız. Evinizde bulunan boş süt kutularını atmayın. Bu konumuzu okuduktan sonra ihtiyacınız olabilir. Bu yazımda sizlere birbirinden farklı ve güzel resimli anlatımlar paylaştım. Süt kutusundan neler yapılır? diyorsanız tüm resimli anlatımları inceleyerek sizde aynı çalışmaları evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özellikle çocuklarınızla birlikte yapmayı mutlaka denemelisiniz. Süt kutusundan lazımlık yapmak isteyenler de yine altta paylaştığım resimli anlatımlardan yararlanabilirler. Boş süt kutularını değerlendirmek isteyenler yapılan çalışmaları gördüklerinde inanın şaşıracaklar. Sizde evinizde boş süt kutularını değerlendirebilirsiniz. Daha önce sizlere süt kutusundan araba yapmak veya süt kutusundan oyuncak yapmak için resimli anlatımlar paylaşmıştım.

 

 

Bu yazımda da yine sizlere işe yarayan araç gereçleri süt kutularından da yapabileceğinizi göstermek istedik. Şimdi sizleri süt kutularından neler yapılır? diyenler varsa altta örnek çalışmalarla baş başa bırakıyorum.

What are made from the milk box – Was sind aus der Melkbox gemacht – Que sont fabriqués à partir de la boîte de lait

Benzer çalışmaları ilerleyen günlerde sizlere tekrar yeni makalelerde paylaşmaya devam edeceğiz. Gördüğünüz gibi çalışmalarda süt kutusundan kumbara yapmak isteyenler içinde son karede güzel bir kare paylaşılmış. Sizde evinizde boş süt kutusundan oyuncak yapabilir veya değişik çalışmalara imza atabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Etamin İşleme Örnekleri 2016 başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir