SÜT KUTUSUNDAN OYUNCAK APARTMAN YAPMAK

 

 

0

 

Süt kutusundan oyuncak apartman yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapıp, evinizde süs veya çocuk oyuncağı olarak kullanabilirsiniz. Süt kutusu değerlendirme çalışması olarak daha önceden cüzdan yapma ile ilgili bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum.

Ancak süt kutusundan oyuncak yapmak için sanırım bu güzel çalışma dışında paylaştığım bir içerik yok. Eğer varsa da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Süt kutusuyla oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel anlatımı çocuklarınızla birlikte de yapabilirsiniz.

Çatısı, pencereleri ve boyası ile gerçek bir apartman maketi olacağını görebilirsiniz. Kartondan maket şehir yapmak için bu güzel çalışmayı farklı karton kutularla yapabilir ve çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

sut-kutusundan-oyuncak-apartman

 

 

Daha önce paylaştığımız OYUNCAK AHTAPOT YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir