Süzgeç Lif İşleme Örneği

 

 

0

 

Süzgeç lif işleme örneği olarak bu yazımda sizlere güzel bir örnek resim paylaştım. Resimli anlatımda tam olarak nasıl yapıldığı açıklanmamış. Ancak bu tür bir çalışma yapacaklar için az da olsa ayrıntı verilmiş.

Süzgeç lif örme çalışması olarak daha önce sanırım benzer bir çalışma paylaşmıştım. Sepet örme işlemiydi sanırım. Bu yazımın altında karşınıza o çalışmanın resimli anlatımı da çıkacaktır.

Süzgeç lif örme örneği olarak paylaştığım diğer çalışmalarda sitemizde yer alan ” kendin yap ” kategorisinde bulabilirsiniz. Bu yazımın altında benzer yazılar şeklinde de karşınıza birçok değişik çalışma çıkacak.

 

 

Daha farklı bu tür çalışmalar buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri süzgeç lif işleme örneğiyle baş başa bırakıyorum. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.

suzgec-lif-isleme-ornegi

source : http://www.repiny.com/pin-7449.html

 

Daha önce paylaştığımız Origami Kağıttan Çam Ağacı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir