Tahta Kaşık Boyama Resimli Anlatım

 

 

0

 

Tahta Kaşık Boyama

Tahta kaşık boyama işi ile çok güzel ve harika tahta kaşık süsleri yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tahta kaşıklarını resimli anlatımdaki gibi güzel bir şekilde boyamak… Evde tahta kaşıktan kukla yaparak sarkaç süs şeklinde de kullanabilirsiniz. Evde kolay sarkaç kukla süs yapmak için benzer çalışmaları sitemizde fazlasıyla bulabilir ve kullanabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma aslında çok kolay. Tahta kaşıklara insan yüzü çizip, daha sonra boyuyorsunuz. Ortaya çok güzel kukla adam veya kukla kadın çıkıyor. Daha sonra sarkaç süs şeklinde mutfakta veya başka yerde kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

tahta-kasik-boyama

tahta-kasik-boyama2

 

 

tahta-kasik-boyama3

tahta-kasik-boyama4

tahta-kasik-boyama5

Malerei Holzlöffel – painting wooden spoon – peinture cuillère en bois – maleri træske – colher de madeira pintura – pittura cucchiaio di legno

 

 

Daha önce paylaştığımız Tül Etek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir