Tahta Kaşık Boyama Resimli Anlatım

tahta-kasik-boyama5

Tahta Kaşık Boyama

Tahta kaşık boyama işi ile çok güzel ve harika tahta kaşık süsleri yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tahta kaşıklarını resimli anlatımdaki gibi güzel bir şekilde boyamak… Evde tahta kaşıktan kukla yaparak sarkaç süs şeklinde de kullanabilirsiniz. Evde kolay sarkaç kukla süs yapmak için benzer çalışmaları sitemizde fazlasıyla bulabilir ve kullanabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma aslında çok kolay. Tahta kaşıklara insan yüzü çizip, daha sonra boyuyorsunuz. Ortaya çok güzel kukla adam veya kukla kadın çıkıyor. Daha sonra sarkaç süs şeklinde mutfakta veya başka yerde kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

tahta-kasik-boyama

tahta-kasik-boyama2

tahta-kasik-boyama3

tahta-kasik-boyama4

tahta-kasik-boyama5

Malerei Holzlöffel – painting wooden spoon – peinture cuillère en bois – maleri træske – colher de madeira pintura – pittura cucchiaio di legno

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*