Tahta Kaşıktan İğnelik Bebek Yapımı


tahta-kasiktan-ignelik-bebek-yapimi-460x415

Tahta Kaşıktan İğnelik Bebek Yapımı

Tahta kaşık kullanarak sevimli bebek figüründe iğnelik yapmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere tahta kaşık kullanılarak yapılmış iğnelik anlatımı paylaşacağız. Kolayca sizde aynısından yapabilirsiniz. Pek bir detay yok. Ancak ne yapılmak istenildiğini az çok sizde benim gibi anlamışsınızdır.

Tahta kaşıktan kukla yapmak veya bebek yapmak olarak da adlandıracağımız bu güzel çalışmayı görünce paylaşayım dedim. Sizde beğendiyseniz yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Yapımı zor olmayan çalışma da ahşap kaşığı süslüyorsunuz. Kolay bir çalışma ve kısa sürede yapıp sarkaç süs şeklinde de kullanabilirsiniz.


Birbirinden güzel kukla çalışmalarını sitemizde resimli anlatım veya videolu anlatım şeklinde de bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu sevimli ve basit kukla çalışmasının resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tahta-kasiktan-ignelik-bebek-yapimi

Araba Lastiğinden Neler Yapılır? Resimli başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*