Tahta Kaşıktan İğnelik Bebek Yapımı

 

 

0

 

Tahta Kaşıktan İğnelik Bebek Yapımı

Tahta kaşık kullanarak sevimli bebek figüründe iğnelik yapmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere tahta kaşık kullanılarak yapılmış iğnelik anlatımı paylaşacağız. Kolayca sizde aynısından yapabilirsiniz. Pek bir detay yok. Ancak ne yapılmak istenildiğini az çok sizde benim gibi anlamışsınızdır.

Tahta kaşıktan kukla yapmak veya bebek yapmak olarak da adlandıracağımız bu güzel çalışmayı görünce paylaşayım dedim. Sizde beğendiyseniz yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Yapımı zor olmayan çalışma da ahşap kaşığı süslüyorsunuz. Kolay bir çalışma ve kısa sürede yapıp sarkaç süs şeklinde de kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel kukla çalışmalarını sitemizde resimli anlatım veya videolu anlatım şeklinde de bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu sevimli ve basit kukla çalışmasının resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

tahta-kasiktan-ignelik-bebek-yapimi

Daha önce paylaştığımız Araba Lastiğinden Neler Yapılır? Resimli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir