Tahta Mandaldan Gelin Damat Figürü Yapmak

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere çok güzel ve sevimli bir çalışma paylaştım. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı el yapımı işler yapmayı sevenler bayılacak. Tahta mandaldan gelin damat figürü yapmak isteyenler için resimli anlatımını paylaştığım çalışmayı yapması da hem eğlenceli hem de kolaydır. Öncelikle bu tür çalışmaları yaparak evinizi güzelleştirecek süs çalışmaları yapmayı öğrenebiliyorsunuz. Bu güzel süs objesini her türlü süsleme çalışmasında kullanabilirsiniz. Ahşap mandaldan gelin damat figürü yaparak çeşitli süsleme çalışmalarına kullanabiliyorsunuz. Evinizde hepinizin tahta mandalları vardır. Bu mandalları kullanarak bu güzel çalışmaları yapabiliyorsunuz. Yapmanız gereken sprey veya sulu boya ile üzerini boyamak ve siyah ile beyaz renklerini kullanarak gelin damat figürünü oluşturabiliyorsunuz. Tahta mandaldan gelin damat figürü yapmak için öncelikle malzemeler ;

  • ahşap mandal.
  • sprey boya veya sulu boya.
  • tül parçası.
  • yapıştırıcı.

 

 

Malzemeleri bir araya getirdikten sonra mandalı boyayarak bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Daha sonra tül parçasını gelin kısmına yapıştırmanız gerekiyor. Sprey boya veya sulu boya ile boyadıktan sonra çalışmayı tamamlayabiliyorsunuz.

tahta-mandaldan-gelin-damat-figuru-yapmak

Tahta mandaldan gelin damat süs çalışmasını yaparak evinizde süs köşeniz varsa kullanabilirsiniz. TV ünitenizin önüne veya çiçeklere de yerleştirerek bu güzel süs çalışmasını kullanabiliyorsunuz. Eğlenceli çalışmaları sürekli olarak sitemizde kendin yap ve dekorasyon bölümlerinde paylaşmaya çalışıyorum. Benzer eğlenceli çalışmaları bu yazımın sonunda da bulabiliyorsunuz.

source : http://you-dont-have-to-say-you-love-me.blogspot.com/

 

Daha önce paylaştığımız Deriden Kolay Çanta Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir