Tahta Mandaldan Kapı Süsü Yapmak

 

 

0

 

Evde nelerden kapı süsü yapılır diyorsanız? bu yazımda paylaştığım çalışmayı çok beğeneceksiniz. Evde tahta mandaldan kapı süsü yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız aşama aşama resimli bir şekilde gösterilmiş.

Öncelikle kalın bir karton veya tahta plakayı yuvarlak şeklinde kesmeniz gerekiyor. Daha sonra ahşap mandalları üzerine boyalı veya boyasız sıkça tutturduktan sonra mutlaka tutkal ile sağlamlaştırmanızı öneririm.

Böylece kapıda birisi süsle oynadığında ahşap mandallar kolay kopup düşmemiş olur. Yaptığınız çalışmayı önceden de boyayabilir veya sonra da boyayabilirsiniz.

Mandaldan kapı süsü yapmak için yanlış hatırlamıyorsam daha önce de benzer bir çalışma paylaşmıştım. Hemen bu yazımın altında onlar mutlaka karşınıza çıkacaktır.

 

 

Onları da inceleyebilirsiniz. Kapı süsü yapmak için sitemizde birçok çalışmayı paylaşmıştım. Şimdi sizleri tahta mandaldan kapı süsü yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

tahta-mandaldan-kapi-susu-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/364791638547931736/

 

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Anlatımlı Örgü Bayan Patik Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir