Tahta Şişle Tığ İşi Atkı Örme

 

 

0

 

Ahşap şişle atkı örmek için daha önce sanırım bir resimli anlatım ve videolu anlatım paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmada da yine tahta şişle atkı örme çalışması gösterilmiş.

Resimli anlatımda tam detay verilmemiş. Ancak ahşap şişten çalışmalar yapan bayanlar nasıl yapıldığını ve ne yapıldığını anlayacaklardır. Sitemizde daha önce ahşap şişle atkı nasıl örülür diye paylaşımım olmuştu sanırım.

O çalışma hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkabilir. Onu da mutlaka izlemelisiniz. Hatta anlatımlı videosu da olacak. Tahta şişle tığ işi atkı örmek isteyen bayanlar için paylaştığım bu resimli anlatımda adım adım gösterilmiş.

Ancak tam detaylar yok. Yinede örnek olması amacıyla paylaştım. Şimdi sizleri ahşap şişten atkı nasıl örülür diye merak edenlere örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

tahta-sisle-tig-isi-atki-orme

source : http://alldaychic.com/chic-crochet-scarf-diy/

 

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Zigzag Örgü Örneği başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir