ARTIK KUMAŞTAN KELEBEK TOKA YAPIMI

Anlatımlı bir çalışma ile yine karşınızdayım. Bu yazımda sizlere bulduğum anlatımlı artık kumaştan kelebek toka yapmak isteyenler için tüm detayların gösterildiği güzel bir çalışma paylaştım.

Resimli anlatımdan yararlanarak sizde fazlalık kumaşlarınızdan kelebek şeklinde tokalar yapabileceksiniz. Evde bazen kumaşla bir şey yaparken fazlalık kumaş parçaları kalıyor.

Bunları ya bez yaparız, yada kullanmıyorsak atarız. Ama onları kullanarak kelebek şeklinde tokalar yapabilme imkanı da bulunuyor.

Bu yazımda paylaştığım çalışmada yer alan resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde artık kumaştan kelebek toka yapabilirsiniz. Şimdi sizleri kumaştan kelebek toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

artik-kumastan-kelebek-toka-yapimi

 

source

 

BONCUKTAN YILDIZ KOLYE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boncukla kolye yapmak, boncuklu kolye nasıl yapılır ve boncuklu kolye yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir