Atık Kumaştan Büzüşük Toka Yapmak

Evde atık kumaşları değerlendirme çalışması olarak da yararlanabileceğiniz bu güzel çalışma da ayrıntılı bir şekilde resimli anlatım yer alıyor. Evde sizde kumaştan toka yapmak isterseniz bu güzel çalışmanın resimli anlatımındaki adımları uygulayarak kısa sürede büzüşük takı yapmayı öğrenebilirsiniz.

Evde keçeden toka yapmak için resimli anlatımda ki gibi adımları kısa sürede yapabileceğinizi düşünüyorum. Hatta benzer birçok çalışmaya hemen bu yazımın altında karşılaşacağınız ” Benzer yazılar ” bölümünden de ulaşabilirsiniz.

Artık kumaştan büzüşük toka yapmak için anlatımda yer alan çalışmada kumaş parçası belirli bir şekilde kesiliyor ve kıvrışık toka modeline dönüştürülüyor.

 
 

Sizde evinizde fazlalık kumaş parçası veya benzeri malzemeniz varsa bu güzel takı çalışmasını kısa sürede yapabilirsiniz. Şimdi sizleri evde atık kumaştan büzüşük toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

atik-kumastan-buzusuk-toka-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7396.html

 

Polar Kumaşından Papatya Lastikli Toka Yap başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde papatya toka yap, keçeden lastikli toka yap ve kumaştan lastikli toka yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir